Bartosz

przybywa nas, łatwiej rozmawia się ze znajomymi:)

Bartosz

Postprzez Małgorzata2222 » 20 gru 2006, o 15:52

Mam 22 lata w październiku tego roku urodziłam synka Bartosza. W 28 tygodniu ciąży dowiedziałam się podczas badania USG, że mój synek ma liczne guzy serca. Dopiero wtedy dowiedziałam się, że białe plamki na moim ciele to wynik tej choroby. Do tej pory nie mam problemów ze zdrowiem, ani żadnych innych oznak uniemożliwiających mi normalne życie. Z całego serca wieżę w to, że mój synek będzie mógł tak jak ja normalnie żyć. W chwili obecnej jest pod stałą opieką CZD. Na chwilę obecną nie stwierdzono guzów w mózgu ani w innych organach. Wiem, że po każdym następnym badaniu modlić się będę, aby wynik był pozytywny. Pozdrawiam i proszę o kontakt.[b][color=darkblue][/color][list][/list][/b]
Małgorzata2222

Postprzez Gosia » 14 sty 2007, o 23:12

Witaj.Jestem mamą Weroniki Cóż mogę powiedzieć.. przykro mi żeWas dotknęła ta okropna choroba. Ma ona tak różne postaci u jednych nie daje żadnych objawów u innych może przebiegac łagodnie albo poważnie zaburzać rozwój dziecka. Cóż nam pozostaje... wierzyć, że nas nie dotknie najgorsze.

[color=[color=blue]cyan][size=18][b] "Nadzieja przychodzi do nas
wraz z drugim człowiekiem"
"Nadzieja jest najcenniejszą towarzyszką życia"[/b][/size][/col[/color]or]
Życzę zdrówka.
Jeśli będziesz chciała porozmawiać zapraszam na gg
Gosia

Postprzez dotorka » 13 cze 2008, o 22:42

Witaj Małgosiu, jak tam sytuacja?Odezwij sie do mnie jesli chcesz, mam na imie Dorota i jestem mama 2-letniej Julki chorej na stwardnienie guzowate, dotorka@wp.pl
dotorka

Postprzez edyta » 6 gru 2008, o 12:00

witaj Małgosiu. Jestem mama Bartusia (7 miesięcy) u ktorego również wykryto guzki w serduszku w 36tc. teraz już wiem ze ma guzki w główce i białe plamki na skórze napisz mi proszę czy guzki w serduszku u twojego synka się wchłonęły i co tam u was słychać mój nr gg to1108968.
edyta

Powrót do Przedstawmy siebie i nasze dzieci