Dagmarka

przybywa nas, łatwiej rozmawia się ze znajomymi:)

Dagmarka

Postprzez kasia » 27 paź 2006, o 20:29

Piszę, bo muszę się wygadać.
Do tej pory mogłam mówić, że mam szczęście, bo Dagmarka guzy ma tylko w mózgu i udało nam się opanować padaczkę. Bierze tylko Sabril i nie ma napadów od ponad dwóch lat.
Czekam teraz na wynik rezonansu, okaże co się zmieniło w mózgu.
Dziś zrobiłam jej USG jamy brzusznej. Do tej pory wszystko było bez zmian. Dziś...na nerkach liczne "kropeczki" jak wyraził się lekarz, który pierwszy raz widział coś takiego, a wątrobie trzy minimetrowe zwapnienia...
Zacznie nam się więc chodzenie do poradni nefrologicznej.
Wiedziałam, że może się tak zdarzyć, ale jestem przerażona.
Tak bardzo cieszę się, że Dagmarka radzi sobie w szkole (na miarę swoich możliwości, bo jest lekko upośledzona), tak bardzo cieszę się, że ona uwielbie swoją szkołę, że panuje tam wspaniała atmosfera, a nauczyciele traktują indywidualnie kazdego ucznia. Tyle tych małych radości miałam ostatnio, a teraz znów przyjdzie mi się mierzyć z następnymi problemami. Tym bartdziej mi trudno, że my dwie mamy tylko siebie, bo jestem samotną mamą.
Wiem, że wiele dzieci ma o wiele większe problemy ze zdrowiem, ale ja się bardzo boję tych naszych problemów. Wiem, że muszę wytrzymać, ale...
kasia

Postprzez justysia » 16 mar 2010, o 21:21

PROSZE NAPISAC JAKI MACIE GEN?U MNIE PRAWIE WSZYSCY CHORUJA
jest ok
justysia

Powrót do Przedstawmy siebie i nasze dzieci