Julia-nie wolno nam tracić nadziei

przybywa nas, łatwiej rozmawia się ze znajomymi:)

Julia-nie wolno nam tracić nadziei

Postprzez dotorka » 19 cze 2008, o 20:45

Jestem mamą 2-letniej Julki, o tym, że córeczka jest chora na stwardnienie guzowate dowiedzieliśmy się z mężem na początku lutego tego roku.To, co dzisiaj czuję może zrozumieć tylko drugi rodzic tak bardzo chorego dziecka,małej istotki chorej na podstępne, zaskakujące, nieprzewidywalne choróbsko.Kiedy patrzę na własne dziecko nie chcę myśleć o guzach, padaczce, lęku o przyszłość. Nadzieja jest matką głupców? Jak bardzo głupia chciałabym być, by mieć serce wypełnione po brzegi nadzieją, że stwardnienie przestanie być wyrokiem.Choroba nieuleczalna, choroba nieobliczalna. Czy to głupie marzyć o maleńkiej główce bez guzów, guzków i guzeczków, za to przepełnionej pięknymi myślami i marzeniami możliwymi do spełnienia,Dorota
P.S.trzeba nam wierzyć, że ktoś mądry- a takich nie brakuje na tym świecie, wymyśli lek, który sprawi, że sg będzie całkowicie wyleczalne, kiedys ludzie umierali na choroby, które dzis leczy się bardzo szybko i łatwo, nie traćmy nadziei!
dotorka

Postprzez katarzyna czech » 31 lip 2008, o 11:40

Witam.Ja jestem mamą Patryka który dziś ma 8 lat i takrze żyję nadzieją ,że kiedys SG nie będzie nieuleczalną chorobą narazie trzeba życ z NIĄ dla naszych dzieci -pozdrawiam i NAPRAWDĘ DA SIĘ Z TYM ŻyC
katarzyna czech

batruś 5 m-cy

Postprzez edyta » 3 paź 2008, o 12:00

witam.Jestem mamą Bartusia(5m-cy) u którego jest podejrzenie sg. Urodził się z guzami serca, na szczęście nie przeszkadzają one w pracy serca. Jesteśmy pod opieka genetyka, neurologa, kardiologa. od kilku miesięcy na skórze Bartka pojawiły sie białe plamki. Czy to juz pewne, że jest chory? Jestem załamana!
edyta

Postprzez Agnieszka » 5 paź 2008, o 10:34

Edyta podaj jakieś namiary na siebie gadu gadu bądź maila napisze Ci gdzie najlepiej się udać z małym pozdrawiam
Agnieszka
Administrator

Postprzez edyta » 6 paź 2008, o 07:19

gg 1108968, mój adres e-mail editm@poczta.onet.pl
z góry dziękuję
edyta

Powrót do Przedstawmy siebie i nasze dzieci