Zjazd Pilne!!!!

i zarząd...Co nowego w Stowarzyszeniu

Zjazd Pilne!!!!

Postprzez Andrzej Chaberka » 9 sie 2006, o 17:35

Szanowni Państwo dzisiaj jest 9 sierpnia a bardzo mało osób potwierdziło
udział w Zjeżdzie , który odbędzie się w plenerze Szwajcarii Kaszubskiej
nad jeziorem w Hotelu Garczyn 6 km od Kościerzyny woj. pomorskie
w dniach 15-17 września 2006r. Bedzie omawiane leczenie Rapamecyną
Na zjazd można przyjechac z dziecmi. Kto chce uczestniczyc w spotkaniu
musi zgłosic swój akces na adres stowarzyszenia, telefonicznie lub e-mail
które są na naszej stronie internetowej.

Serdecznie Pozdrawiam

Andrzej Chaberka
Prezes
Andrzej Chaberka

Postprzez kasia » 15 sie 2006, o 11:26

Jest 15. 08, a ja dopiero dziś przeczytałam informację o tym, że bedzie zjaz.
Nie rozumię dlaczego informacja o zjeżdzie nie została rozesłana mailem, przynajmniej ja takiej nie dostałam.
Nie wiem dlaczego zdjad ma się odbyć w miejscu, do ktorego nie jest łatwo dojechać i nie rozumię dlaczego nie odbędzie się on w centralnej Polsce. Nie wzięto pod uwagę, że członkowie stowarzyszenia są w całej Polsce, także na południu.
Tak więc z powodu tego, ze informacja dotarła do mnie dopiero dziś, za póżno i tylko dlatego, że zajrzałam na forum, jak również z powodu odległości miejsca, w ktorym ma się odbyć zjaz, nie bedzie mnie na zjeżdzie. Przykro mi z tego powodu, bo myślałam, że zjazd odbędzie się w Warszawie i że informacja o nim dotrze dużo wczesniej na moje konto e-mail.
Mam tylko nadzieję, że na stronie stowarzyszenia po zjeżdzie będzie można odczytać dokladne sprawozdanie z tego co nowego sie wydarzyło i co na zjeżdzie można było usłyszec.

Kasia
kasia

Postprzez kasia » 15 sie 2006, o 18:46

Dziękuję za informacje.
Wszystko to tylko dlatego, że nie dotarł do mnie mail z informacja.
Przepraszam.
Pozdrawiam.
Kasia
kasia

Postprzez gabi » 16 sie 2006, o 12:23

[b]KASIU[/b], pierwsze informacje o planowanym zjeżdzie we wrześniu ukazały się na forum i na str. stow.już na [b]początku czerwca[/b]:? Informowała o tym Asia. Pózniej regularnie były dołaczane konkretniejsze już dane.
Dlaczego nie wyjaśnisz do końca dlaczego nie dotarła do Ciebie informacja drogą mailową? czyż nie dlatego,że[b] zmieniłaś adres na nowy[/b], o czym nie wiedziało i nie znało stowarzyszenie?
Poza tym nr tel do zarzadu jest jawny :lol: i z pewnością zawsze osobom zainteresowanym zostają udzielane informacje. Ludzie nie mający dostępu do internetu, którzy o tym poinformują, są na bieżąco informowani własnie drogą telefoniczną bądż listowną.

Miejsce spotkania jest jakie jest. W ubiegłym roku było w W-wie. w tym na północy. A przyszłym ....Zawsze dla jednych będzie bliżej a dla innych dalej.

Cieszmy się, że koszty udziału w zjeżdzie poniesione przez nas, rodziców udało się maksymalnie zminimalizować. Bo one dopiero mogłyby być bardzo istotną barierą dla pewnej grupy ludzi.
A co równie ważne, zaproszenie przyjęli ludzie, którzy mogą pomóc naszym dzieciom!!!

Na zakończenie, jako przeciętny członek stowarzyszenia, również mało zaangażowany w pracę organizacji :? , proponuję bliższa współpracę z nieliczną grupą aktywnych ludzi. To jest w naszym wspólnym interesie, w interesie naszych dzieci. Nie zniechęcajmy ich do pracy, nawet jeżeli kiedykolwiek popełnią bład, lepiej im pomóc i wesprzeć, krytyki ale konstruktywnej ;-) też sobie nie odmawiajmy :P
Najważniejsze aby nasze stowarzyszenie nie podzieliło losu poprzedniego / nie rozpadło się!!!/

Mam nadzieję, że uda Ci się jednak przyjechać na spotkanie, jest jeszcze sporo czasu, z pewnością warto!!! Do zobaczenia :-D
gabi
Administrator

Postprzez kasia » 17 sie 2006, o 09:54

Gabi, spróbuję Ci wyjaśnić. Nie wiem dlaczego nie dotarł do mnie mail z informacja, nie zmienialam adresu poczty, ale widocznie to jest wina poczty, bo wszystkie inne poprzednie informacje zawsze docierały do mnie, takie rzeczy się zdarzaja.
Nie wiedziałam też, że już w czerwcu ukazały sie informacje na temat zjazdu, zaglądałam na stronę, ale nie wiem dlaczego tak wazna informacje przeoczyłam, chociaż własnie na nią czekalam. Moja wina po prostu.
Zjaz w tamtym roku wiele mi dał. Wiele się dowiedziałam i sam kontak z innymi rodzicami chorych dzieci był dla mnie bardzo cenny. Dlatego miałam nadzieję, że w tym roku znow spotkam te osoby, niestety nie uda mi sie na zjaz przyjechać, bo to daleka podróz, za daleka jesli chciałabym zabrac moją corke musiałabym dwie noce spędzić w pociągu, jedną przyjeżdżając, drugą wracając do domu, a to dla niej byłoby za bardzo męczące. Dziś własnie wyjżdzamy nad morze i zostaniemy prawie do konca wakacji i już martwię sie jak ta podróż nam minie, bo po raz pierwszy zabieram moje dziecko tak daleko.
Jako przeciętny członek stowarzyszenia, cieszę się że ono jest i że skupilismy się w grupie, bo własnie tak jak napisałaś Gabi najważniejsze jest dobro naszych dzieci, i dlatego każda wymiana informacji między nami jest bardzo ważna. Postaram sie więc jak najwiecej dowiedzieć później na temat zjazdu, bo bardzo żałuję, że tym razem mnie tam nie będzie, że nie spotkam Was wszystkich.
Pozdrawiam .
Kasia.
kasia

Postprzez Gość » 17 sie 2006, o 11:23

Kasiu :lol: wszystko już wyjaśnione, to najważniejsze :-D

Jeżeli chodzi o informacje na stronce, to moze czasami są chaotycznie umieszczane / jestem :lajkonikiem" samouczkiem :oops: / ale postaram się, aby strona była bardziej czytelna. W końcu trening czyni mistrza :-D
A może znajdzie się ktoś z doświadczeniem :?

Zyczę TObie i córci super wypoczynku nas morzem!!!

A może uda Ci się samej przyjechać na zjazd? Ja też niestety nie zabieram Agi, ale wiedza, którą mam nadzieję przywioze całkowicie Jej to zrekompensuje :idea:
Gość

Postprzez Gość » 17 sie 2006, o 11:24

To powyżej napisałam ja, Gabi :lol: , nie zalogowałam się :? :oops:
Gość

Powrót do Mówi Prezes...Pytamy Prezesa...