Neurolog prywatnie Warszawa

diagnostyka, rehabilitacja, terapia

Neurolog prywatnie Warszawa

Postprzez moli1978 » 22 cze 2008, o 20:14

Witam,
jestem mamą 16miesięcznego chłopca. U syna prenatalnie stwierdzono guz serca. Jak do tej pory żadnych innych nieprawidłowości w jego rozwoju nie stwierdzono, rozwija sie prawidłowo.
MIeszkamy w Płocku, tu niestety żaden lekarz nie słyszał nawet o chorobie Stwardenieni Guzowate.
Synek jest wyłącznie pod opieka kardiologiczną (nie ma zaburzeń w pracy serca, jest tylko obserwowany), chciałabym aby opiekę nad nim objął również lekarz neurolog, który ma do czynienia z dziećmi chorymi na SG. CZy może mi ktoś polecić jakiegos lekarza, najlepiej żeby przyjmował tez prywatnie.

Moli
moli1978

Postprzez dotorka » 24 cze 2008, o 06:10

Witaj, to irytujące, że lekarze u których byłaś nie słyszeli o sg, to my jako zwykli ludzie, którzy nie są wykształceni medycznie, możemy nie wiedzieć, że taka choroba istnieje, dopóki się z nią nie zetkniemy osobiście, ale lekarze? To denerwujące! Nie bardzo zrozumiałam czy Twój synek ma tylko stwierdzony guz serca czy choruje na stwardnienie guzowate, bo tego nie napisałaś?Jeśli ma takie podejrzenie to powinnaś niezwłocznie według mnie szukac dobrego neurologa- dobrego,bo jak wiemy są lekarze i lekarze:),a jeśli tylko sama podejrzewasz tą chorobę i wolisz to sprawdzić to również lepiej niech synkiem zajmie sie specjalista.My z córeczką nie mieliśmy w Legnicy żadnej alternatywy, bo jest tylko jedna neurolog dziecięca, znaleźliśmy lekarza w Głogowie, jestesmy bardzo zadowoleni, ona chyba przyjmuje również prywatnie, ale my chodzimy do przychodni do niej, ale to dla was tak daleko. Zyczę powodzenia i będzie dobrze.Trzymajcie się.Dorota
dotorka

Postprzez moli1978 » 24 cze 2008, o 07:17

U syna jest stwierdzony tylko guz serca, tuz po urodzeniu dowiedzieliśmy się w szpitalu w CZMP w Łodzi że istnieje możliwość rozwinięcia się SG i tyle. Teraz synek ma 16 mcy, póki co, nie ma żadnych objawów i lekarze kardiolodzy uspokajają nas, że raczej nie wygląda na to aby choroba ta miała sie rozwinąć. Ale opinia neurologa a zwłaszcza kogoś kto ma do czynienia z dziećmi chorymi byłaby dla nas najważniejsza. Lepiej dmuchać na zimne.
moli1978

Postprzez dotorka » 24 cze 2008, o 09:37

Też tak myslę, lepiej dmuchać na zimne, szczególnie jesli chodzi o zdrowie naszych dzieci.Nie znam sie za bardzo na tym ,ale myslę, że neurolog przydałby sie, uspokoił by was i mam nadzieję wykluczył mozliwość sg.Życzę wszystkiego dobrego i zdrówka dla synka
dotorka

Postprzez Gosia » 8 sie 2008, o 21:01

Jestem mamą 3 letniej Weroniki chorej na SG . Jeśli chodzi o guzy serca to one mają tendencję do zanikania-jako jedyne z wszystkich guzów przy tej chorobie. Nie są niebezpieczne pod warunkiem ,że nie zaburzają przepływów krwi.
Specjalistą od SG jest prof.Sergiusz Jóźwiak. Jest kierownikiem Kliniki Neurologii i Epileptologii CZD w Warszawie. Po za tym przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki na ul.Kobielskiej w Warszawie .Telefonicznie sekretarka ustala terminy. Telefon 0226136424
Powodzenia
Gosia

Neurolog w Warszawie!

Postprzez Gosia » 8 sie 2008, o 21:06

Jestem mamą 3 letniej Weroniki chorej na SG . Jeśli chodzi o guzy serca to one mają tendencję do zanikania-jako jedyne z wszystkich guzów przy tej chorobie. Nie są niebezpieczne pod warunkiem ,że nie zaburzają przepływów krwi.
Specjalistą od SG jest [b]prof.Sergiusz Jóźwiak[/b]. Jest kierownikiem Kliniki Neurologii i Epileptologii CZD w Warszawie. Po za tym przyjmuje prywatnie we wtorki i czwartki na ul.Kobielskiej w Warszawie .Telefonicznie sekretarka ustala terminy. [u]Telefon [b]0226136424[/b]
Powodzenia[/u]
Gosia

Powrót do Polecane placówki medyczne, lekarze...