Mosty Nadziei

Fleishman-Hillard

Mosty Nadziei

Postprzez Agnieszka » 30 paź 2011, o 10:32

Zaproszenie na sesję zdjęciową w ramach kampanii "Mosty Nadziei"

We wrześniu firma Fleishman-Hillard rozpoczęła działania kampanii społeczno-edukacyjnej pt. „Mosty Nadziei”, która ma na celu poprawę jakości życia osób chorujących na stwardnienie guzowate oraz wzbudzenie zainteresowania mediów i społeczeństwa tematem rzadkich chorób genetycznych, w szczególności stwardnieniem guzowatym.

Jedną z aktywności kampanii, do której chcemy Państwa zaprosić, jest stworzenie kalendarza na 2012 rok pt. „GENialna Drużyna”.

Ideą kalendarza jest pokazanie osób chorych na SG wraz z rodzinami w codziennych sytuacjach życiowych. Wraz z fotografem, panem Markiem Zawadką, uznaliśmy, że najlepiej sprawdziłaby się tutaj reporterska forma zdjęć. Pan Marek Zawadka spotka się z osobami, które wyrażą chęć udziału w projekcie, w ich codziennych sytuacjach (dom, miejsce pracy, odpoczynku, rekreacji czy miejsce rehabilitacji). Dla każdej rodziny będziemy szukali takiej okoliczności, która będzie zarówno atrakcyjna ze względów wizualnych, jak i autentyczna. Będziemy skupiali się na pasjach, hobby, pracy np. basen, gra w piłkę, ale także na codziennych chwilach, np. spacer, uroczystość rodzinna, zabawa. Zależy nam, aby fotografie ukazywały pozytywne emocje: radość, nadzieję, wsparcie, pełnię życia.

W rezultacie powstanie seria zdjęć o szerokim spektrum emocjonalnym. Zdjęcia będą mogły być wykorzystane nie tylko do celów aktualnie realizowanego projektu, ale również do innych działań Stowarzyszenia. Chcielibyśmy, aby z wybranych zdjęć powstała także galeria, która będzie mogła być prezentowana w wybranych miejscach m.in. w Sejmie czy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział w sesji zdjęciowej do kalendarza pt. „GENialna Drużyna”, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy poniżej lub kontakt telefoniczny do dnia 31 października (poniedziałek) 2011 r.

Katarzyna Morzycka
Fleishman-Hillard
Email:Katarzyna.Morzycka@fleishmaneurope.com
Tel: +48 601 593 785

Strona internetowa Pana Marka Zawadki: http://www.marekzawadka.com/

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie. Ufamy, że będzie to dla Państwa ciekawe doświadczenie, które będzie stanowić dobrą wizytówkę działalności Stowarzyszenia i sprawi wszystkim uczestnikom sesji odrobinę radości.
Avatar użytkownika
Agnieszka
Administrator
 
Posty: 316
Dołączył(a): 21 lip 2008, o 23:00
Lokalizacja: Śląsk

Powrót do Kampania społeczno- edukacyjna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron