Program TV i.....

i zarząd...Co nowego w Stowarzyszeniu

Program TV i.....

Postprzez gabi » 3 lis 2006, o 23:08

Poniżej wklejam treśc listu, który pewnie większośc z nas dostała, ale nigdy za wiele...

Szanowni Państwo
Pragnę Państwa poinformować, że w dniu 4.11.06 w programie Spróbujmy Razem nie będzie Nas (taką informację otrzymałem z TVP) ponieważ telewizja obawia się, że niektórzy z nas kandydują w nadchodzących wyborach do samorządów.Emisja tego programu z naszym udziałem odbędzie się po wyborach. Jak będę wiedział kiedy to Państwa powiadomię. Będę miał jeszcze prośbę do Państwa w sprawie godziny emisji tego programu ale to jak dowiem się gdzie trzeba dzwoni lub pisa Państwa powiadomię. Nie wiem czy dobrze myślę ale bardzo wczesne godziny emisji tego programu to chyba coś nie tak a program dotyczy osób niepełnosprawnych.

[b]Chciałbym się Państwu pochwalić. W dniu dzisiejszym otrzymałem pismo z Ministerstwa Sprawiedliwości że nasze Stowarzyszenie zostało wpisane na listę ministra a tym samym na nasze konto zaczną wpływać pieniądze (nawiązki) zasądzane przez sądy.[/b]
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy

Andrzej i Alicja Chaberka
gabi
Administrator

Powrót do Mówi Prezes...Pytamy Prezesa...